Súhlas s prihlásením k odberu noviniek

Súhlas s prihlásením k odberu noviniek

V zmysle legislatívnej úpravy, hlavne zákona č. 610/2003 Z.z. o elektronických komunikáciách, zákona č. 147/2001 Z. z. o reklame, zákona č. 22/2004 Z.z. o elektronickom obchode sme na zasielanie informácií o našich novinkách a iných obchodných a marketingových informácií povinní disponovať Vaším súhlasom na ich zasielanie.

V prípade, ak si vyššie uvedené informácie želáte dostávať prostredníctvom telefonickej komunikácie (SMS), môžete tak urobiť nasledujúcim spôsobom:
zadaním svojho telefónneho čísla do pop-up okna na hlavnej stránke alebo na stránke Novinky.

Týmto nám udeľujete súhlas so zasielaním informácií o našich novinkách a iných obchodných a marketingových informácií na Vami poskytnuté telefónne číslo a zároveň potvrdzujete, že ste oprávneným užívateľom vloženého telefónneho čísla, oprávneným na udelenie takéhoto súhlasu.

V prípade, ak by ste si želali svoj súhlas so zasielaním informácií o našich novinkách a iných obchodných a marketingových informácií zrušiť, môžete tak urobiť kedykoľvek, bezplatne:
zaslaním e-mailovej správy v predmete ktorej bude uvedené slovo „NEZASIELAŤ“ a vaše telefónne číslo na e-mailovú adresu newsletter@exclusivegame.sk alebo zadaním telefónneho čísla na stránke Novinky vo formáte: „vaše tel. číslo NEZASIELAŤ“.

Vopred Vám ďakujeme za prípadný záujem o zasielanie informácii o našich novinkách a iných obchodných a marketingových informácií.